Arctic Cat Prowler 700 HDX
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Arctic Cat Prowler 700 HDX 2018
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 102 mm |
|---|
| Takt | 85 mm |
|---|
| Vrsta prijenosa | Automatski |
|---|
| Takt | Četverotaktni |
|---|
| Ventila po cilindru | 4 |
|---|
| Hlađenje | tekućina – zrak |
|---|
| Radni obujam | 695 ccm |
|---|
Prednji ovjes
Stražnji ovjes
Prednje kočnice
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 14 inč |
|---|
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
|---|
| Dužina | 3277 mm |
|---|
| Širina | 1550 mm |
|---|
| Visina | 2007 mm |
|---|
| Međuosovinski razmak | 2159 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 618.2 kg |
|---|
| Kapacitet spremnika za gorivo | 31 l |
|---|
Arctic Cat Prowler 700 HDX Историја
ФАК Arctic Cat Prowler 700 HDX
- Koji je bolji? Motocikl Arctic Cat Prowler 700 HDX ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Arctic Cat Prowler 700 HDX?
- U usporedbi s drugim Quad/ATV motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Arctic Cat Prowler 700 HDX.
- Koliko je popularan motocikl Arctic Cat Prowler 700 HDX?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Arctic Cat Prowler 700 HDX.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Arctic Cat Prowler 700 HDX Слике